Detaljna pretraga
281 - 300 od ukupno 5751 oglasa - Prodaja stanova
Stranica 15 od 288
< Natrag
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Naprijed >
16
390 000 €
3786 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
103 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaja, Črnomerec, zelenilom okružena oaza mira, 4-soban stan 101,29 m² + 2 parkirna mjestaProdaje se prostra...
Prodaja, Črnomerec, zelenilom okružena oaza mira, 4-soban st...
17
400 000 €
3571 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
112 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
3. kat
PRODAJA STANA – CENTAR ZAGREBA (MIHANOVIĆEVA ULICA) Opis nekretnine: -prostran peterosobni stan starinskog št...
PRODAJA STANA – CENTAR ZAGREBA (MIHANOVIĆEVA ULICA) Opis nek...
13
190 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
57 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na atraktivnoj lokaciji u mjestu Povljana, na otoku Pag, prodaje se dvosoban apartman smješten na prvom katu k...
Na atraktivnoj lokaciji u mjestu Povljana, na otoku Pag, pro...
4
525 000 €
4268 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
123 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prilika! Istra, Novigrad U Novigradu, u atraktivnoj i mirnoj zoni svega 800 metara od mora i centra, smješten...
Prilika! Istra, Novigrad U Novigradu, u atraktivnoj i mirno...
4
525 000 €
4268 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
123 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
6
335 000 €
4136 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
5
370 000 €
4066 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
6
335 000 €
4295 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
6
345 000 €
4259 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
4
380 000 €
4176 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
5
345 000 €
4423 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
15
300 000 €
5085 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prilika! Istra, Umag – centar! Na samo nekoliko koraka od centra grada, u drugom redu do mora, smješten je ov...
Prilika! Istra, Umag – centar! Na samo nekoliko koraka od c...
13
330 000 €
5593 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
1
569 000 €
7025 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorištem, mirna zona pored šume i pješice od plaža U m...
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorišt...
4
220 000 €
3438 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Okolica Fažane, Istra Na prodaju je stan u Štinjanu, jednom od mirnijih i sve traženijih naselja u okolici Pu...
Okolica Fažane, Istra Na prodaju je stan u Štinjanu, jednom...
4
220 000 €
3438 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Štinjan, Istra Na prodaju je stan u Štinjanu, mirnom i sve traženijem naselju nadomak Pule. Lokacija pruža iz...
Štinjan, Istra Na prodaju je stan u Štinjanu, mirnom i sve ...
4
450 000 €
3191 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
141 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Štinjan, Istra Na prodaju je stan u Štinjanu, mirnom i sve traženijem naselju nadomak Pule i Fažane. U blizin...
5
335 000 €
4467 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Rijetko na tržištu – elegantan dvoetažni stan 100 m od mora, potpuno renoviran. Dvoetažni, potpuno renoviran s...
Rijetko na tržištu – elegantan dvoetažni stan 100 m od mora,...
3
200 000 €
1205 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
166 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
1. kat
Pula, etaža kuće u Centru Ako tražite najbolju priliku za uređenje apartmana u centru Pule našli ste ju! Ova ...
Pula, etaža kuće u Centru Ako tražite najbolju priliku za u...
13
168 000 €
3055 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Pula, centar kada opisujemo Pulu koja obiluje turističkim i povijesnim znamenitostima nikada se ne izo...
Istra, Pula, centar kada opisujemo Pulu koja obiluje turist...
Stranica 15 od 288
< Natrag
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban