Detaljna pretraga
201 - 220 od ukupno 5751 oglasa - Prodaja stanova
Stranica 11 od 288
< Natrag
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Naprijed >
12
550 000 €
3691 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
149 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Medulinu, ovaj izniman apartman u prizemlju spaja modernu arhit...
Smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Medulinu, ova...
12
493 000 €
3707 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
133 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Medulinu, ovaj elegantni apartman na prvom katu nudi savršen s...
Smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Medulinu, ov...
12
505 000 €
3713 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
136 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Medulinu, ovaj elegantni apartman na prvom katu nudi iznimnu k...
12
260 000 €
4407 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
U Mandrama na otoku Pagu gradi se moderna višestambena zgrada suvremenog arhitektonskoh dizajna, smještena na ...
U Mandrama na otoku Pagu gradi se moderna višestambena zgrad...
12
219 000 €
3422 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Na atraktivnoj lokaciji u Novalji, svega nekoliko minuta hoda od mora, prodaje se moderna zgrada vrhunske grad...
Na atraktivnoj lokaciji u Novalji, svega nekoliko minuta hod...
17
495 000 €
6037 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - zapad
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN + VPM, PRODAJA, ZAGREB, KAJZERICA, 82 m2, 4-soban Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 82 m2 na ...
STAN + VPM, PRODAJA, ZAGREB, KAJZERICA, 82 m2, 4-soban Prod...
9
98 000 €
5158 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
19 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, 19 m2, GARSONIJERA Prodaje se garsonijera stambene površine 19 m2 u suteren...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, 19 m2, GARSONIJERA Prodaj...
8
246 596 €
2802 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, 88 M2, 2SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prostran i funkcionalan stan u novogradnji ukupne površ...
PRODAJA, STAN, 88 M2, 2SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prost...
4
574 000 €
7000 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN+VPM, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 82 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan neto površine 79,5 m...
STAN+VPM, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 82 m2, 3-s...
14
215 000 €
3644 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SESVETE, BRESTJE, 59 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 59 m² na drugom kat...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SESVETE, BRESTJE, 59 m2, 3-soban Pro...
17
285 000 €
2192 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
130 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se prostran i funkcionalan stan u naselju Škuncini stani, u blizini Gajca, na mirnoj i atraktivnoj lok...
Prodaje se prostran i funkcionalan stan u naselju Škuncini s...
17
200 000 €
2817 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U ponudi imamo mladalački stan u visokom potkrovlju novije zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa blago...
U ponudi imamo mladalački stan u visokom potkrovlju novije z...
10
275 800 €
3940 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
70 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Istra, Poreč – kvalitetan stan sa okućnicom terasom i spremištem U mirnom naselju na svega 2km od mora i dese...
Istra, Poreč – kvalitetan stan sa okućnicom terasom i spremi...
10
333 100 €
3965 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
84 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Poreč – kvalitetan stan sa prostranom terasom i spremištem U mirnom naselju na svega 2km od mora i des...
Istra, Poreč – kvalitetan stan sa prostranom terasom i sprem...
10
315 100 €
3989 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
79 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
17
460 000 €
3538 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
130 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U PONUDI – TROSOBAN STAN U PRIZEMLJU S BAZENOM Ekskluzivno u našoj ponudi donosimo iznim...
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U PONUDI – TROSOBAN STAN U PRIZEMLJU S ...
13
320 000 €
3048 €/m²
ažuriran
Rijeka, Bivio
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S GARAŽOM I TERASOM NA ODLIČNOJ LOKACIJI U ponudi je etaža kuće u prizemlju, dvoetažn...
PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S GARAŽOM I TERASOM NA ODLIČNOJ LOKA...
11
370 000 €
3162 €/m²
ažuriran
Buje, Kaštel
117 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
ISTRA - Buje, Kaštel Na svega nekoliko minuta od slovenske granice, u mirnom i zelenilom okruženom području, p...
ISTRA - Buje, Kaštel Na svega nekoliko minuta od slovenske g...
16
340 000 €
3542 €/m²
ažuriran
Viškovo, Sroki
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
MODERAN STAN U NOVOGRADNJI NA VIŠKOVU S TRI PARKIRNA MJESTA I OKUĆNICOM U ponudi je vrhunski stan smješten na...
MODERAN STAN U NOVOGRADNJI NA VIŠKOVU S TRI PARKIRNA MJESTA ...
10
381 100 €
3970 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
96 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Stranica 11 od 288
< Natrag
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban