imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Samobor

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja stanova Samobor

12
179 000 € 3315 €/m²
ažuriran
Samobor, Južno naselje

54 m2

kat
12
290 000 € 3867 €/m²
ažuriran
Samobor, Anindol

75 m2

2. kat
14
280 000 € 3784 €/m²
ažuriran
Samobor, Anindol

74 m2

2. kat
8
382 000 € 6702 €/m²
ažuriran
Samobor, Centar

57 m2

3. kat
15
467 600 € 2800 €/m²
ažuriran
Samobor, Giznik

167 m2

1. kat

imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup