imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Samobor okolica, Domaslovec

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja stanova Samobor okolica, Domaslovec

9
267 742 € 2599 €/m²
ažuriran
Samobor, Domaslovec

103 m2

kat
9
267 742 € 2677 €/m²
ažuriran
Samobor, Domaslovec

100 m2

kat
8
267 742 € 2942 €/m²
ažuriran
Samobor, Domaslovec

91 m2

1. kat