98 000 €
5158 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
19 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, 19 m2, GARSONIJERA
Prodaje se garsonijera stambene površine 19 m2 u suteren...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, 19 m2, GARSONIJERA
Prodaj...