Sačuvani oglasi: 14
290 900 €
3985 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
73 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Poreč – kvalitetan stan sa terasom i spremištem
U mirnom naselju na svega 2km od mora i desetak minuta...
Istra, Poreč – kvalitetan stan sa terasom i spremištem
U mi...
375 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža iznim...
Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom di...
480 000 €
5333 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien nudi stan u prizemlju stambene zgrade na otoku Krku 200 m od mora. Stan ima 90 m2 gdje se na...
Kaiser Immobilien nudi stan u prizemlju stambene zgrade na o...
480 000 €
5333 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
515 000 €
6519 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Grad Krk, prodaja luksuznog dvoetažnog apartmana udaljenog svega 600m od mora i svih potrebnih sadržaja!
Apart...
Grad Krk, prodaja luksuznog dvoetažnog apartmana udaljenog s...
515 000 €
6519 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan u izgradnji u gradu Krku na otoku Krku.
Stan se proteže iz priz...
Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan u izgradnji u g...
263 723 €
3297 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilometar od mora, ovaj moderan stan u novogradnji pre...
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilo...
295 000 €
3391 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Kaiser Immobilien vam predstavlja stan u Malinskoj, u blizini mora i svih sadržaja. Stan se nalazi u zgradi, k...
Kaiser Immobilien vam predstavlja stan u Malinskoj, u blizin...
309 000 €
3635 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
85 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Otok Krk, grad Krk, dvoetažni apartman površine 85 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od...
Otok Krk, grad Krk, dvoetažni apartman površine 85 m2 na prv...
970 000 €
7132 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
136 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji ovog modernog dvoetažnog apartmana sa pogledom na more i vla...
Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji ovog moder...
985 000 €
7519 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
131 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Penthouse u neposrednoj blizini centra Krka i mora površine 131 m2 koji se sastoji od kuhinje sa dnevnim borav...
Penthouse u neposrednoj blizini centra Krka i mora površine ...
1 010 000 €
10632 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien nudi prekrasan stan koji se nalazi u prizemlju urbane ville 200 m od mora. Stan se prostire ...
Kaiser Immobilien nudi prekrasan stan koji se nalazi u prize...
325 000 €
3009 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana
108 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se luksuzan trosobni stan izgradnji u Podstrani.
Stan se sastoji od tri sobe od kojih jedna soba ima ...
Prodaje se luksuzan trosobni stan izgradnji u Podstrani.
St...
650 000 €
2708 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana
240 m2
KUĆA
KUĆA
2. kat
Prodajemo novoizgrađenu kuću od 240 kvadrata stambenog prostora,na parceli od 589 metara kvadratnih.
Smejštena...
Prodajemo novoizgrađenu kuću od 240 kvadrata stambenog prost...