Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 15
10
290 900 €
3985 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
73 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Poreč – kvalitetan stan sa terasom i spremištem U mirnom naselju na svega 2km od mora i desetak minuta...
Istra, Poreč – kvalitetan stan sa terasom i spremištem U mi...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
9
480 000 €
5333 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien nudi stan u prizemlju stambene zgrade na otoku Krku 200 m od mora. Stan ima 90 m2 gdje se na...
Kaiser Immobilien nudi stan u prizemlju stambene zgrade na o...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
9
480 000 €
5333 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
13
515 000 €
6519 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Grad Krk, prodaja luksuznog dvoetažnog apartmana udaljenog svega 600m od mora i svih potrebnih sadržaja! Apart...
Grad Krk, prodaja luksuznog dvoetažnog apartmana udaljenog s...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
5
515 000 €
6519 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan u izgradnji u gradu Krku na otoku Krku. Stan se proteže iz priz...
Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan u izgradnji u g...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
5
665 000 €
7557 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien predstavlja penthouse u izgradnji u gradu Krku na otoku Krku. Penthouse se nalazi na drugom...
Kaiser Immobilien predstavlja penthouse u izgradnji u gradu ...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
1
263 723 €
3297 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilometar od mora, ovaj moderan stan u novogradnji pre...
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilo...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
11
233 436 €
2779 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
84 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, 84 M2, 2SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prostran i funkcionalan stan u novogradnji ukupne površ...
PRODAJA, STAN, 84 M2, 2SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prost...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
17
295 000 €
3391 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Kaiser Immobilien vam predstavlja stan u Malinskoj, u blizini mora i svih sadržaja. Stan se nalazi u zgradi, k...
Kaiser Immobilien vam predstavlja stan u Malinskoj, u blizin...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
14
309 000 €
3635 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
85 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Otok Krk, grad Krk, dvoetažni apartman površine 85 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od...
Otok Krk, grad Krk, dvoetažni apartman površine 85 m2 na prv...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
17
970 000 €
7132 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
136 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji ovog modernog dvoetažnog apartmana sa pogledom na more i vla...
Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji ovog moder...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
5
985 000 €
7519 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
131 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Penthouse u neposrednoj blizini centra Krka i mora površine 131 m2 koji se sastoji od kuhinje sa dnevnim borav...
Penthouse u neposrednoj blizini centra Krka i mora površine ...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
12
1 010 000 €
10632 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien nudi prekrasan stan koji se nalazi u prizemlju urbane ville 200 m od mora. Stan se prostire ...
Kaiser Immobilien nudi prekrasan stan koji se nalazi u prize...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
15
325 000 €
3009 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana
108 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se luksuzan trosobni stan izgradnji u Podstrani. Stan se sastoji od tri sobe od kojih jedna soba ima ...
Prodaje se luksuzan trosobni stan izgradnji u Podstrani. St...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
15
650 000 €
2708 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana
240 m2
KUĆA
KUĆA
2. kat
Prodajemo novoizgrađenu kuću od 240 kvadrata stambenog prostora,na parceli od 589 metara kvadratnih. Smejštena...
Prodajemo novoizgrađenu kuću od 240 kvadrata stambenog prost...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena: