Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 180 oglasa - Prodaja stanova Rovinj
Stranica 2 od 9
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Naprijed
17
280 000 €
6222 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
45 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, ovaj moderni i renovirani stan je savršeno smješten u srcu starog grada Rovinja, omogućavajući...
Istra, Rovinj, ovaj moderni i renovirani stan je savršeno s...
15
290 000 €
6304 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
46 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN 46 m2, ROVINJ STARI GRAD Prodaju se dva odvojena stana smještena na 4. katu autentične stare is...
PRODAJA, STAN 46 m2, ROVINJ STARI GRAD Prodaju se dva odvoj...
15
390 000 €
4535 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
86 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj Rovinj je grad koji se ne treba posebno predstavljati – dovoljno je jednom prošetati Starim gra...
Istra, Rovinj Rovinj je grad koji se ne treba posebno preds...
12
429 000 €
4516 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
95 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj Prodaje se predivan stan na top lokaciji u Rovinju! Ovaj stan smješten je u očuvanoj novijoj zg...
Istra, Rovinj Prodaje se predivan stan na top lokaciji u Ro...
13
345 000 €
4600 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
75 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
stra, Rovinj, Ovaj stan nalazi se u jednom od najomiljenijih gradića duž prekrasne obale Jadranskog mora - Ro...
stra, Rovinj, Ovaj stan nalazi se u jednom od najomiljeniji...
17
207 500 €
5608 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
37 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s pogledom na more i dvorište na korištenje U samom srcu Rovinj, u mir...
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s pogledom na more i d...
11
186 000 €
5314 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
35 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Istra, Rovinj, stan u prizemlju u centru grada U srcu predivnog Rovinja, smjestio se ovaj šarmantno uređen s...
Istra, Rovinj, stan u prizemlju u centru grada U srcu pred...
17
319 000 €
4623 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s tri spavaće sobe, terasa, spremište/studio U samom srcu starog grad...
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s tri spavaće sobe, te...
17
599 000 €
4538 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
132 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj Na manje od 10 minuta pješke od hotela Eden i predivnih rovinjskih plaža, nalaze se tri stana s...
Istra, Rovinj Na manje od 10 minuta pješke od hotela Eden i...
9
219 000 €
5093 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
43 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Istra, Rovinj – Stan s odvojenom spavaćom sobom na nekoliko koraka od mora U srcu Rovinja, u neposrednoj bli...
Istra, Rovinj – Stan s odvojenom spavaćom sobom na nekoliko ...
17
600 000 €
8000 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
75 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Istra, Rovinj, centar Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Rovinju, u kvalitetnoj zgradi na 4. katu, prodaj...
Istra, Rovinj, centar Na jednoj od najpoželjnijih lokacija ...
13
300 000 €
8333 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
36 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
Istra, Rovinj, centar Na prodaju je prekrasan stan smješten na trećem katu uredne zgrade u samom srcu Rovinja...
Istra, Rovinj, centar Na prodaju je prekrasan stan smješten...
17
290 000 €
4028 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Smještena u samom centru povijesne stare jezgre Rovinja, ova iznimna nekretnina sastoji se od dva odvojena apa...
Smještena u samom centru povijesne stare jezgre Rovinja, ova...
17
415 000 €
5764 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
72 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
NEPONOVLJIVA PRILIKA NA TRŽIŠTU – stan s pogledom na grad i more, garažom i vrtom Na prodaju je stan koji se ...
NEPONOVLJIVA PRILIKA NA TRŽIŠTU – stan s pogledom na grad i ...
17
249 000 €
3831 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
65 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj Rijetka prilika u Rovinju! Jedinstveni stan koji prodaje isključivo Diamond Real Estate! Smješt...
Istra, Rovinj Rijetka prilika u Rovinju! Jedinstveni stan k...
15
520 000 €
8667 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Istra, Rovinj, Stari Grad U najprepoznatljivijem dijelu Rovinja, ondje gdje se povijest susreće s jednom od n...
Istra, Rovinj, Stari Grad U najprepoznatljivijem dijelu Rov...
14
239 000 €
5085 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Istra, Rovinj U predivnom Rovinju, u blizini omiljene plaže Cuvi, prodaje se ovaj svijetao i ugodan stan s pr...
Istra, Rovinj U predivnom Rovinju, u blizini omiljene plaže...
7
311 000 €
3702 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo
84 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinjsko Selo, okolica Smješten u idiličnom naselju svega nekoliko kilometara od Rovinjskog Sela, ova...
Istra, Rovinjsko Selo, okolica Smješten u idiličnom naselju...
7
311 000 €
3702 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo
84 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinjsko Selo, okolica U okolici Rovinjskog Sela, na odličnoj mikrolokaciji koja spaja mir i dostupno...
Istra, Rovinjsko Selo, okolica U okolici Rovinjskog Sela, n...
7
311 000 €
3702 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo
84 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinjsko Selo, okolica Na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, svega nekoliko minuta od Rovinjskog Se...
Istra, Rovinjsko Selo, okolica Na mirnoj lokaciji okruženoj...
Stranica 2 od 9
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban