imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Podstrana

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja nekretnina Podstrana

14
1 890 000 € 5108 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana

370 m2

kat
13
1 680 000 € 5138 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana

327 m2

kat
15
650 000 € 2708 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana

240 m2

2. kat
15
325 000 € 3009 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana

108 m2

kat
15
255 000 € 2931 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana

87 m2

kat
2
485 000 € 296 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana

1638 m2

kat

imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup